Pochodnický spolek

pochodnickyspolek se věnuje přípravám a organizaci pochodů pro širokou veřejnost.

Propozice:
Ocenění:
Registrace:
Leták:
Mapy:
Fotogalerie:
Platby příspěvků:

Registrace na místě bude probíhat již od 12 hodin a účastníci budou označeny páskou, která jim umožní výhodné vstupné do těžkého objektu KS – 14 a to za 40 Kč. Samozřejmě pro účastníky pochodu CaO bude KS – 14 otevřena do 22 hodin. Dále bude do týdne zveřejněna cena vojenského muzea, které se nachází v blízkosti samotného objektu KS 14.

Další malé překvapení pro naše účastníky, kteří přijedou dříve na náš pochod CaO a to prohlídka KS 8 vstupné dobrovolné a otevírací doba 9:00 – 23:00 hod. Takže bude možné navštívit i v průběhu samotného pochodu. Ovšem trasa se trochu prodlouží. Určitě využijte tuto jedinečnou nabídku, kde ještě na vás čeká nová turistická známka a nové razítko tohoto srubu.

Další informace budou doplněny průběžně. Nebojte se nás kontaktovat s jakoukoliv otázkou na všechny budeme reagovat !!

Děkuji s pozdravem Robert Čada.